Časovač hlásení+GSM - zosilňovače Mison

Ing. Anton Minár - Mison
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Časovač hlásení+GSM

mestský rozhlas
Diaľková bezdrôtová obsluha rozhlasovej ústredne Mison a časovač MM-2
 
Súprava umožňuje diaľkové zapnutie rozhlasovej ústredne a vyhlásenie správy z ľubovoľného miesta pomocou telefónu. Toto je dôležité hlavne pri riešení krízových situácií, keď nie je čas bežať na obecný úrad a spúšťať ústredňu, prípadne to rieši problém v obciach, ktorých niektoré časti sú vzdialené od centra a klasické spojenie 100V linkou je komplikované a drahé.
Na spustenie ústredne a následné hlásenie stačí zatelefonovať na telefónne číslo ústredne, pričom nastavenie spojenia znemožňuje zneužitie (to, že by sa niekomu nepovolanému mohlo podariť spustiť ústredňu). Po vytočení čísla ústredne sa ústredňa diaľkovo zopne a na cca 15 sekúnd sa ozve z pripojených reproduktorov vyzváňacia melódia (gong), ktorá oznamuje že bude nasledovať hlásenie.
Po 15 sekundách sa automaticky nadviaže spojenie, a vy môžete začať hlásenie. Po ukončení hlásenia cca po 20sekundách sa ústredňa automaticky vypne.
Ďalšou funkciou je možnosť nahrať hlasovú správu, pričom zariadenie umožňuje k hlasovej správe pridať pesničky podľa vlastného výberu pred hlásením a po hlásení. Spustenie celej relácie (hlásenie aj s pesničkami) sa dá naprogramovať týždeň dopredu. Takýchto naprogramovaných relácií môže byť niekoľko. 

Cena zostavy (MM-2, dotykový telefón, jednotka Softstart, sada prepojovacích káblov): 432€
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky