Koncepcia - zosilňovače Mison

Ing. Anton Minár - Mison
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Koncepcia

koncepcia
Zosilňovače Mison sú vyvinuté v našej firme a to čisto na báze tranzistorov, s použitím tých najlepších komponentov (tranzistory MJ15003, MJ15004, MJ15022, MJ15023, BUZ901D, BUZ906D..., kondenzátory Nippon Chemi-con, konektory Neutrik ....). Napájanie je riešené toroidnými transformátormi (vyrobenými na Slovensku). Parametricky sú naše zosilňovače porovnateľné s hociktorou svetovou značkou. Zatiaľ sme odolali pokušeniu použiť SMD technológiu a tak sú plne opraviteľné. Najväčší dôraz pri vývoji kladieme na kvalitný zvuk a spoľahlivosť. 
Bipolárne hudobnícke zosilňovače - koncové tranzistory sú z rady Motorola MJ15003, ..... Sú cenovo najprijateľnejšie a kvalitatívne na vysokej úrovni - na hranici možností bipolárnych tranzistorov.
BiFetové hudobnícke zosilňovače - využívajú prednosti bipolárnych a fetových koncových tranzistorov, majú veľmi verný živý zvuk (vysoká hodnota parametru Slew rate). Cenovo sú o niečo drahšie, ale táto cena je plne vykompenzovaná kvalitou týchto zosilňovačov.
100V zosilňovače - vyrábame celú škálu týchto zosilňovačov od výkonu 90W až po výkon 2000W. Mnohé z týchto zosilňovačov sú vybavené mikrofónovými vstupmi a špeciálnymi funkciami (Phantom, Noise Gate, equalizéry ....) a majú konkrétne určenie (napr. ozvučenie kostolov, škôl, mestských a obecných rozhlasov, obchodných domov ....)
Ozvučenie reštaurácií - vo výrobnom programe máme štvorkanálové zosilňovače, špeciálne vyvinuté na tento účel. Majú možnosť ozvučiť viacero zón (reštaurácia, terasa ....)

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky